شرکت پوشش لوله کیوان جاوید فعالیت خود را از سال 1384 رسماً آغاز نموده و در بخش های مختلف از جمله اجرای پوشش کلیه خطوط انتقال آب، نفت و گاز ( دارای تأییدیه از شرکت ملی گاز ایران ) فعالیت می نماید.

با گسترش روزافزون خطوط لوله انتقال نفت، گاز و آب در کنار الزامات کیفی جدید و روش های محافظت این خطوط در مقابل پدیده خوردگی، شرکت پوشش لوله کیوان جاوید را بر آن داشت تا با بهره گیری از سوابق و دانش فنی تلاش خود را در این زمینه و با اعتقاد به توان بالقوه متخصصین ایرانی و با رویكردی آینده نگر دانش فنی اجرای پوشش سطوح داخلی و خارجی لوله و اتصالات را در اختیار بگیرد.

آنچه این شرکت را متمایز ساخته، تمركز تمام فعالیت های خود صرفاً در زمینه پوشش لوله و اتصالات و نگاهی تخصصی به این صنعت است.
شرکت پوشش لوله کیوان جاوید با مساحتی بالغ بر 85/000 مترمربع شامل سالن های چندگانه و سر پوشیده مربوط به خطوط تولید ، انبار نگهداری مصالح ، دپوی لوله های خام ، آزمایشگاه و بخش های اداری و رفاهی می باشد .

پوشش های ضدخوردگی سطح خارجی

زنگ زدایی و پوشش های ضد خوردگی سطح داخلی 

نوع فعالیت این شرکت بر پایه فراهم آوردن امکان پوشش دهی تمامی اقطار لوله های فولادی از 4 اینچ تا 120 اینچ با هر یک از سیستم های مورد نظر مشتری به شرح زیر می باشد:

  1.  پوشش خارجی گرم « کلتـار انامل، بیتومن انامل »
  2.  پوشش داخلی لاینینگ « ملات ماسه سیمان »
  3.  پوشش خارجی رنگ «کلتار اپوکسی»
  4.  پوشش داخلی رنگ « انواع اپوکسی بهداشتی»

 

 موقعیت شرکت پوشش لوله کیوان جاوید در مجاورت بزرگ راههای کشور، ضامن دسترسی آسان و ارزان مشتریان به این شرکت می باشد